Skip to main content
0

Кожна річ секретна локація мапа для пошуку трофейна риба

#FavoriteTrophySpots
ГоловнаОдягTrophySpots

Що ти бачиш на принті?

FAVORITE TROPHY SPOTS 

FAVORITE TROPHY SPOTS 

FAVORITE TROPHY SPOTS 

FAVORITE TROPHY SPOTS 

FAVORITE TROPHY SPOTS 

Принт №1

ЩУКА

Вже декілька років ми захоплюємося ловлею щуки на великі приманки. Настав час поділитися досягненнями та секретами лову цього хижака.

На першому принті зображений наш трофей вагою 8 кг, зловлений на Keitech Swing Impact 7,8”. Всередині силуету — мапа ділянки дна Канівського водосховища, де спіймали рибу.
Трофейна щука

Щуки, що стоять біля дна, переважно знаходяться на звалах з кос та «банок». За допомогою ехолота з боковим скануванням на цих точках можна побачити чимало великої риби. Але зверни увагу, що така риба не завжди активна і може не спокуситися на клювання.

У цих точках щука полює за великими зграями «білої риби». Вона рідко стоїть на місці та здебільшого переміщується за зграями у товщі води. Тут ми ловимо на свімбейти з проводкою у середніх шарах води.

ЛАЙФХАК

Восени та взимку шукай щуку у місцях з подібним рельєфом. Це може бути вторинне річище великої річки або протока в верхів’ях водосховища. Фонові глибини дорівнюють близько 10 м, коси та «банки» — до 5-6 м.

Принт №2

СУДАК

Другий принт з’явився завдяки Павлу Лясоцькому та його спробам вполювати трофейного судака: «Це риба, яка ловиться тільки тоді, коли цього не плануєш. Їду по щуку чи окуня — зловлю трофейного судака, їду по трофейного судака — точно зловлю дрібного».

Тут зображений силует реального судака вагою 4,4 кг, якого Павло Лясоцький спіймав у листопаді 2020-го року на Keitech Easy Shiner 5”. Де ловив? На річці Дніпро неподалік Черкас. Мапу цієї локації ти бачиш на принті.
Трофейний судак

На мапі зображена локальна піщана канава глибиною 6-8 метрів із замуленим пеньком у центрі. Поруч знаходиться закорчована канава глибиною 9-11 метрів. Восени зграї судака двічі на день виходять харчуватись на це плато. Тут ми зловили 4 судаків поспіль, а вже через пів години кльов зник і риба на ехолоті також.

У квітні та листопаді на річках дуже часто відбуваються сезонні міграції судака. У цей час риба може знаходитись посеред річища без жодних зачіпок за рельєф. Це ловля «на фарт», адже з ймовірністю 99% вже завтра її тут не буде. В інші періоди або в закритих водоймах судак мігрує в пошуках корму або кращих умов на значно менші відстані.

ЛАЙФХАК

Перед початком лову трофейного судака слід декілька днів вивчати акваторію з ехолотом, малювати карти дна, відмічати всі цікаві аномалії. Це значно збільшить шанси на вдалий вилов.

Принт №3

ОКУНЬ

Наступний трофей — окунь вагою 1370 г, зловлений Федором Бульком на Київському водосховищі.

Трофейний окунь може зустрічатися в різних водоймах, але переважно — у великих водосховищах. На мапі зображена характерна ділянка Київського водосховища, де наша команда ловить великих окунів.

Це канава глибиною до 6 м, що проходить через плесо з фоновими глибинами 2-2,5 м. До утворення водосховища це була одна з проток старого річища Дніпра.

Трофейний окунь

Зазвичай, у цій місцевості зграя окунів пасеться на звалах, особливо, якщо вони вкриті молюском дрейсеною. На верхньому краю звалу можуть зустрічатись залишки дерев та кущів, які росли по берегах протоки до затоплення. Великі окуні полюбляють у них ховатися.

Колекція, що наближає до трофеїв