Skip to main content

ТВІЙ ПЕРШИЙ FAVORITE

універсальні спінінги для початківців

FAVORITE U1

Бланки виготовленi з високоякiсного карбону Skyflex 24T.
Кільця мають надтвердi керамiчнi вставки з оксиду титану (TiO2).
Ергономiчнi рукiв’я з коротким форгрiпом, яке дозволяє покласти палець на бланк.

Універсальність

Технології

MLS

MULTI LAYER STRUCTURE

Всі бланки вудлищ Favorite виготовляються із комбінованих шарів карбону різною модульністю та різним напрямом волокон.

Skyflex24T

Skyflex24T — карбоновий препрег виробництва корейського концерну «SK» модульністю 24 TON.

TiO2

Вставки кілець зроблені з оксиду титану.

Дизайн

Огляд лінійки U1

Favorite U1 — це баланс якості та прийнятної ціни. Відтепер кожен рибалка може отримувати більше від ловлі своїм улюбленим способом.
КОТУШКА

FAVORITE U1

HD Gear

Підсилена головна пара виконана з легкого, але міцного алюмінію та встановлена на сталеву вісь. Різьбове з'єднання між механізмом і ручкою, на відміну від застарілого «восьмигранника», дозволяє зменшити можливі люфти, а також зробити хід котушки більш плавним та легким.

Screw in Handle

Ручка котушки вкручується в провідну шестерню, що мінімізує люфт і підвищує надійність.

Nylon T60

Більш міцний та жорсткий матеріал, в порівнянні з іншими пластиками, який використовують у виготовленні котушок.

Вся лінійка FAVORITE U1

На кожній водоймі у будь-якому куточку світу максимум можливостей з твоїм новим Фаворитом

Професійний бренд

Компанія заснована в 2006 році професійними рибалками та спортсменами. Сьогодні наші снасті продаються в таких відомих магазинах, як WalMart, Cabela’s, і по всьому світу.

Розроблено в Україні

Власні дослідні та конструкторські центри в Україні та Азії дозволяють швидко реагувати на запити ринку, знаходити ефективні рішення в дизайні та функціональності продукту.

Гарантія 1 рік

Ми впевнені в продукції та даємо річну гарантію на вудлища й котушки. Крім того, на складі постійно наявні запасні частини для вудлищ, шпулі для котушок, а також широкий асортимент деталей до рибальських котушок.

Як правильно вибрати спінінг?

Яким має бути хороший спінінг?

Функціональний одяг можна розділити на базові групи за наступними критеріями: 

 • за призначенням або видом активності: для туризму, для риболовлі, тактичний, для певного виду спорту та багато ін.;
 • за функціоналом: водонепроникний, утеплюючий, для захисту від сонячного випромінення, для ефективного відведення вологи від тіла, спеціалізований захист від шкідливих факторів — хімічних, радіаційних або інших;
 • за способом використання (екіпірування, пошарова система одягання).
 • за основним матеріалом або наповнювачем. Наприклад: мембранні, флісові, пухові або синтетичні, ткані і неткані тощо.

Який спінінг краще для новачка?

Пошарова система одягання — це спосіб модульного комбінування функціональних речей, що признаний найбільш ефективним і універсальним для захисту від несприятливих погодних умов.

Складається з трьох основних шарів, але може бути комбінований з двох, або більше трьох залежно від умов або характеристики речей.

 1. Базовий, найближчий до тіла  шар (base layer) — термобілизна, що відводить вологу від тіла при активних навантаженнях і забезпечує його ефективну терморегуляцію. Може бути виконаний з синтетики, шерсті або їх поєднання в різних пропорціях з різним плетенням волокон і з різною товщиною тканини. Основні вимоги — здатність ефективно проводити вологу і швидко сохнути (тому в якості базового шару не варто використовувати вироби з бавовни або інших матеріалів, що накопичують вологу в собі).
 2. Утеплюючий, другий шар (insulation) — найбільш варіативний. Залежно від призначення для певних погодних умов може бути виконаний як з флісу, так і мати пуховий або синтетичний наповнювач. Основна його функція — зберігати якомога більше тепла від тіла, при цьому не акумулюючи вологу.
 3. Захисний верхній шар (shell) — одяг, що здатен захистити від дощу та вітру, при цьому пропускаючи пар від тіла назовні. Конструктивно може бути виконаний з різних матеріалів за різними технологіями (мембранний, або оброблений водовідштовхуючими речовинами, hardshell чи softshell і т.п.), в формі курток, штанів або суцільних костюмів.

Який лад вудилища вибрати новачкові?

Мембранні тканини — це ламіновані тканини, що в своїй конструкції мають мембранний шар — певний фільтр, що не пропускає вологу в рідкому вигляді всередину, але пропускає вологу у вигляді пари назовні.

Поділяються на кілька видів за наступними критеріями.

за конструкцією:

 • тришарові (зовнішня тканина, мембрана, внутрішня захисна тканина, що зберігає мембранний шар від пошкоджень);
 • 2,5 шарові (зовнішня тканина, мембрана, тонка сітчата тканина для захисту мембрани);
 • двошарові (зовнішня тканина, мембрана) Речі з таких матеріалів зазвичай мають підкладку, що в тому числі захищає мембрану від пошкоджень.

за типом зовнішньої тканини:

 • hardshell – зносостійка щільна ткана тканина, більш цупка, зазвичай малоеластична;
 • softshell – зовнішня менш щільна плетена тканина, відповідно більш м’яка і еластична.

за типом мембрани:

 • порові мембрани (гідрофобні) — коли мембранний шар має мікроскопічну перфорацію. Така мембрана працює за рахунок різниці у відстані між молекулами рідини і пару. Тобто отвір достатній, щоб пропустити роз’єднані молекули пару назовні, але менший за зв’язані молекули рідини, тому не пропускає її всередину;
 • непорові мембрани (гідрофільні) — шар мембрани схожий на губку і відведення пару працює на фізичному принципі дифузії, зв’язуючи молекули пару в рідину і виводячи їх назовні;
 • комбіновані мембрани, що працюють за поєднанням обох принципів.

Яким має бути набір спінінгіста для початківця?