ТВІЙ ПЕРШИЙ FAVORITE
універсальні спінінги для початківців
FAVORITE U1
Універсальність
Жорсткі та швидкі вудлища U1 в першу чергу підходять для джигової риболовлі, але також показують чудовий результат під час ловлі на будь-які інші приманки. Ергономічні руків’я підходять для любого хвату, а короткий форгріп дозволяє покласти палець на бланк.
Вудлища U1 — це баланс якості та прийнятної ціни.
Технології
Матеріали та конструкція вудлищ повністю відповідають сучасним стандартам. Бланки U1 виготовлені з високоякісного карбону Skyflex 24T. Кільця вудлищ мають надтверді керамічні вставки з оксиду титану, які чудово працюють з тонкими PE шнурами.
Всі бланки вудлищ Favorite виготовляються із комбінованих шарів карбону різною модульністю та різним напрямом волокон.
Дизайн
Мінімалізм і японські мотиви у дизайні одразу виділяють лінійку U1 з вудлищ цієї цінової категорії. Отже, на вас чекає не тільки результативна риболовля, а й естетичне задоволення від зовнішнього вигляду ваших снастей.
Всі моделі U1 створені з урахуванням найпопулярніших запитів українських рибалок. Ви точно зможете обрати своє ідеальне вудлище для ефективної риболовлі.
Втілення універсальності
Favorite U1 — це баланс якості та прийнятної ціни. Відтепер кожен рибалка може отримувати більше від ловлі своїм улюбленим способом.
Зануртесь у захоплюючий світ риболовлі зі спінінгом Favorite U1.
КОТУШКА
FAVORITE U1
Бюджетна універсальна спінінгова котушка. Якісна намотка дозволяє без проблем працювати з м’якими PE-шнурами. В котушці встановлено 7+1 підшипник в необхідних місцях. Ручка вгвинчується в ведучу шестерню, що забезпечує щільне з’єднання з мінімізацією люфтів.
Котушка U1 відрізняється плавним та легким ходом, як для котушки свого цінового сегменту.
Вся лінійка FAVORITE U1
На кожній водоймі у будь-якому куточку світу максимум можливостей з твоїм новим Фаворитом
Професійний бренд
Компанія заснована в 2006 році професійними рибалками та спортсменами. Сьогодні наші снасті продаються в таких відомих магазинах, як WalMart, Cabela’s, і по всьому світу.
Розроблено в Україні
Власні дослідні та конструкторські центри в Україні та Азії дозволяють швидко реагувати на запити ринку, знаходити ефективні рішення в дизайні та функціональності продукту.
Гарантія 1 рік
Ми впевнені в продукції та даємо річну гарантію на вудлища й котушки. Крім того, на складі постійно наявні запасні частини для вудлищ, шпулі для котушок, а також широкий асортимент деталей до рибальських котушок.
FAQ
Як правильно вибрати спінінг?
Будь-який одяг має функцію захищати нас від холоду, дощу або сонця. Але функціональний одяг створений робити це набагато краще за рахунок певних функціональних особливостей і матеріалів, що виконують свою роботу більш ефективно. Таким чином функціональний одяг є спеціалізованим для використання в певних активностях, де його ефективність відіграє ключову роль — риболовлі, туризмі, бойових умовах чи зайняттях певними видами спорту.
Яким має бути хороший спінінг?
- за призначенням або видом активності: для туризму, для риболовлі, тактичний, для певного виду спорту та багато ін.;
- за функціоналом: водонепроникний, утеплюючий, для захисту від сонячного випромінення, для ефективного відведення вологи від тіла, спеціалізований захист від шкідливих факторів — хімічних, радіаційних або інших;
- за способом використання (екіпірування, пошарова система одягання).
- за основним матеріалом або наповнювачем. Наприклад: мембранні, флісові, пухові або синтетичні, ткані і неткані тощо.
Який спінінг краще для новачка?
Складається з трьох основних шарів, але може бути комбінований з двох, або більше трьох залежно від умов або характеристики речей.
- Базовий, найближчий до тіла шар (base layer) — термобілизна, що відводить вологу від тіла при активних навантаженнях і забезпечує його ефективну терморегуляцію. Може бути виконаний з синтетики, шерсті або їх поєднання в різних пропорціях з різним плетенням волокон і з різною товщиною тканини. Основні вимоги — здатність ефективно проводити вологу і швидко сохнути (тому в якості базового шару не варто використовувати вироби з бавовни або інших матеріалів, що накопичують вологу в собі).
- Утеплюючий, другий шар (insulation) — найбільш варіативний. Залежно від призначення для певних погодних умов може бути виконаний як з флісу, так і мати пуховий або синтетичний наповнювач. Основна його функція — зберігати якомога більше тепла від тіла, при цьому не акумулюючи вологу.
- Захисний верхній шар (shell) — одяг, що здатен захистити від дощу та вітру, при цьому пропускаючи пар від тіла назовні. Конструктивно може бути виконаний з різних матеріалів за різними технологіями (мембранний, або оброблений водовідштовхуючими речовинами, hardshell чи softshell і т.п.), в формі курток, штанів або суцільних костюмів.
Який лад вудилища вибрати новачкові?
Поділяються на кілька видів за наступними критеріями.
за конструкцією:
- тришарові (зовнішня тканина, мембрана, внутрішня захисна тканина, що зберігає мембранний шар від пошкоджень);
- 2,5 шарові (зовнішня тканина, мембрана, тонка сітчата тканина для захисту мембрани);
- двошарові (зовнішня тканина, мембрана) Речі з таких матеріалів зазвичай мають підкладку, що в тому числі захищає мембрану від пошкоджень.
за типом зовнішньої тканини:
- hardshell – зносостійка щільна ткана тканина, більш цупка, зазвичай малоеластична;
- softshell – зовнішня менш щільна плетена тканина, відповідно більш м’яка і еластична.
за типом мембрани:
- порові мембрани (гідрофобні) — коли мембранний шар має мікроскопічну перфорацію. Така мембрана працює за рахунок різниці у відстані між молекулами рідини і пару. Тобто отвір достатній, щоб пропустити роз’єднані молекули пару назовні, але менший за зв’язані молекули рідини, тому не пропускає її всередину;
- непорові мембрани (гідрофільні) — шар мембрани схожий на губку і відведення пару працює на фізичному принципі дифузії, зв’язуючи молекули пару в рідину і виводячи їх назовні;
- комбіновані мембрани, що працюють за поєднанням обох принципів.
Яким має бути набір спінінгіста для початківця?
В характеристиках мембранних тканин зазвичай вказуються два значення:
- Водовідштовхувальна здатність
- Паропровідна здатність
Частіше за все в зазначеному вище порядку. Наприклад 20K/20K – це означає, що тканина здатна протистояти тиску водяного стовпа в 20 000 мм рідини. При цьому паропровідність тканини дорівнює 20 000 грам пари на квадратний метр тканини за 24 години. Ці показники варто враховувати обираючи мембранний одяг відповідно своїх потреб. Зазвичай показники від 10 000 в обох категоріях дають можливість довго знаходитися під сильним дощем при помірній активності і залишатися сухим.